Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nadmiar "energi"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cypiska



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 8:39 pm    Temat postu: nadmiar "energi" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem jest pewnie marzeniem wielu kobiet:-) Otóż mój mąż nie ma problemów z erekcją wręcz przeciwnie.Po stosunku jest cały czas gotowy do działania.Możemy kochać się nawet 7 razy(z wytryskiem) a jemu członek w ogóle nie opada.Chciałam zapytać czy to jest normalne?i czy nie będzie miało wpływu na jego płodność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cypiska nie wydaje mi sie zeby to mialo jakikolwiek zły wpływ... Razz
ciesz sie ze maz jest zawsze gotowy Razz nawet w srodku nocy o polnocy Razz
hehe..
ps- o kurde 7x dziennie Razz to ładnie Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cypiska napisał:
Chciałam zapytać czy to jest normalne?

widać tak na niego działasz:) nic tylko pozazdrościćSmile

Cytat:
i czy nie będzie miało wpływu na jego płodność?

myślę, że możecie się nad tym zastanawiać w momencie kiedy będziecie mieli problemy z zajściem w ciążę.
a teraz? - cieszcie się swoim "entuzjazmem" Very Happy Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mario060



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i ja teraz miejac 17lat mam tak samo.. po wytrysku nawet po 2 minutach mi stoje jak jestem ze swoja dziewczyna.. i moge robic to dalej.. i tez mnie to ciekawi na plodnosc? no i duze podniecanie sie z plynem prekulacyjnym podczac podniecania sie tez jest normalne? i zdrowe? bo sie boje.. chce miec zdrowe dzieci..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DUza ilosc preeejakulatu to rzecz normalna to nie jest problemem jesli chodzi zas o sperme to mowi sie tak ze czeste - regularne w krotkim odstepie czasu zmniejszaja nazwijmy to "Wartość" spermy, co za tym idzie moga byc trudnosci z zaplodnieniem sperma nie ma czasu sie "wyprodukowac".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mario060



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za opdowiedz Smile ta odpowiedz mi wystarcza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group