Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Naderwany pieprzyk

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariollla



Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xyz

Ostatnio zmieniony przez Mariollla dnia Sob Paź 15, 2011 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ,że każde znamie czy pieprzyk powinien byc skonsultowany z lekarzem. Nie powinno się usuwać laserowo w gabinetach kosmetycznych bez uprzedniej diagnostyki wycinkowej. Chodzi o to ,że wszelkie zmiany barwnikowe czyli pieprzyki które nas niepokoją, zmieniają się czy są podrażniane np. przez stanik powinny byc obejrzane przez dermatologa a te które sa drażnione - usuwane . Jeśli chodzi natomiast o te wystające "dzyndzelki" , cienkie ...hmm jak to opisac "brodaweczki? pewnie wiecie o czym piszę . Te podczas golenia można ściąć przez przypadek, czy niektóre starsze praktyki mówią o nitkowaniu. Te "pieprzyki sa niegroźne. Ale krwawią jak ...... Very Happy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariollla



Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xyz

Ostatnio zmieniony przez Mariollla dnia Czw Paź 13, 2011 11:04 am, w całości zmieniany 20 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam dwa na plecha, pod biustonoszem.Usunięto mi chirurgicznie obydwa naraz, poszły do badania, komórek rakowych nie było na szczęście.Ale i tak mam do usunięcia jeszcze conajmniej cztery pieprzyki będące w miejscach narażonych na drażnienie lub działanie promieni słonecznych.
Co do chirurgicznego usuwania pieprzyków, jest to bezbolesne.No, może oprócz momentu wbijania igły ze znieczuleniem xP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group