Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Myśli erotyczne tylko, gdy Jej nie ma

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daawid23



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:00 pm    Temat postu: Myśli erotyczne tylko, gdy Jej nie ma Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam takie małe pytanie
a mianowicie problem jest taki ze nie wiem co jest grane ale kiedy nie ma w domu mojej zony to mam erotyczne myśli związane z nią, kiedy zona wraca do domu to plany znikają i już mi się nie chce nic yhy czy to normalne ? [i] Idea



-----edited by emilka-----
nie pisz całych postów pogrubioną czcionką.
nadałam tytuł tematowi bardziej sugerujący treść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 2:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli duzo czasu ze soba spedzacie to pewnie normalne.. w sumie zakazany owoc najlepiej smakuje, a Ty myslisz o swojej żonie gdy jej nie ma w pobliżu Smile i to bardzo dobrze ze o niej wlasnie myslisz a nie o kims innym, o wtedy by znaczylo ze czegos Ci w zwiazku brakuje..
a moze gdybyscie zrobili sobie przerwe w seksie, i umowili sie po tym czasie na goraca noc w hotelu? Nie umiem jak na razie nic wiecej madrzejszego wymyslic
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przecież to jest normalne, lepiej tak niż gdybyś był z nią a miał myśli erotyczne o innej... pogadajcie o tym, może warto coś zmienić w związku coś odnowić coś urozmaicić hmm??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group