Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mrowienie kolan i łydek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mustang91



Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 10:20 am    Temat postu: Mrowienie kolan i łydek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was
Od ponad 5 dni mam nietypowy problem.
Mrowieją mi cały czas kolana. To nie jest ból. To tak jakby jakieś prądy czy mrówki przeszywały ci lekko kolana. To bardzo przeszkadza mi, bo nie mogę się skupić z czymś w spoczynku ani na stojąco na dłuższą metę. Dzisiaj się obudziłem i do kolan dołączyło mrowienie łydek. Wcześniej gdy piłem nadmiernie kawę pojawiały się podobne mrowienia w kolanach ale trwało to może z godzinę lub 3 i puszczało gdy brałem magnez lub się wysypiałem. Starałem się od 3 dni brać regularnie magnez, wapń i witaminę C oraz B6 i jest jednak cały czas tak samo. Dodam również, że zmęczony jestem nawet jak się wyśpię przy tym. CO to może być ?
Dziękuje za merytoryczne odpowiedzi Smile

Mam 23 lata, nie mam nadwagi, dużo chodzę i robię dostawy w pracy, jem niezdrowe żarcie często, piłem 2-3 kawy sypane bez mleka dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sypana kawa to jeszcze nie tak źle, parzona by Cie wyczyściła z witamin, z sypaną hmm.. troche jest to lepiej, ale nie oznacza, że to dobrze Smile ważne że dużo, chodzisz... ale niezdrowe żarcie to brak witamin, a suplementami też tego tak szybko się nie da nadrobić. Spróbuj zjeść od czasu do czasu tabliczkę czekolady w ciągu jednego dnia, to duża dawka magnezu i wapnia. A do śniadań dorzuć warzywko, co dalej.. hmmm... Jak jeszcze po kilku dniach nic nie pomoże no to pozostaje chyba tylko wizyta u specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to brak magnezu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cascada



Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 7:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

potas potas i jeszcze raz potas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia098



Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewykluczone, że to brak witamin przez kawę i niezdrowe odżywanie. Jednak udałabym się do lekarza, może da jakąś kroplówkę na wzmocnienie czy coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group