Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Molestowanie seksulane przez lekarzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maria13



Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 10:22 pm    Temat postu: Molestowanie seksulane przez lekarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy na tym forum nie powinien pojawić się temat dotyczący nadużyć lekarzy podczas wizyt pacjentów?
Jakiś czas temu przytrafiła mi się bardzo nieprzyjemna sytuacja w gabinecie lekarskim.
W lecznicy Damiana w Warszawie Pan doktor medycyny (wydawało by się człowiek inteligentny i wykształcony wiek ok. 45 lat) pozwolił sobie na dotykanie mnie podczas zabiegu w intymne miejsca bez takiej (medycznej) konieczności (niby mimochodem, niechcący). Wypytywał o prywatne sprawy: stan cywilny, czy mieszkam sama, itp. Co jest ciekawe poinformował mnie o tym że jakieś „przewrażliwione pacjentki” oskarżały go o molestowanie (ciekawe czemu?). Zaproponował spotkanie poza szpitalem w celu prywatnych konsultacji związanych z moim zdrowiem (oczywiście za darmo).
Szukam osób które w szpitalu Damiana spotkała podobna przykrość.
Napiszcie jak sobie z tym poradziłyście bo ja nie mogę się otrząsnąć.

--- edit by Paweł:
Temat przesunięty do działu "choroby i urazy" (jest to nasz ogólny dział medyczny), a co do proźby, hmmm chyba sama ją spełniłaś bo to użytkownicy tworzą tematy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danija



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaki sie nazywa ten lekarz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Doktor Mengele
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doktor Mengele !
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A on jakiej specjalnosci jest?
Powrót do góry
vivien



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Czy ktos jeszcze spotkal sie z takim problemem? JAk reagowalyscie? Jak myslicie nalezaloby zareagowac?
Dlaczego nie ujawniacie - trzeba o tym glosno mowic!
Nie pozwolmy takim draniom krzywdzic kolejnych pacjentek.

Podzielmy sie opiniami, razem mozemy wiecej.

vivien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mozecie ale chyba nie na forum? co ono da? przeciez z forum nikt oskarzenia nie wniesie...swoja droga wspołczuje;/;/ niektorzy faceci sa ohydniiiiiiiii! ale tylko niektorzy Smile Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulcia



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w Damianie lezalam w szpitalu na ul. Walbrzyskiej. i nigdy wiecej nie oddam im sie pod opieke. balam sie tam o swoje zycie. pielegniarki srednio obchodzi twoj stan. nie ma sali pooperacyjnej, a jak ich wezwiesz przyciskiem to w miedzyczasie mozesz sie juz przekrecic. nie przygotowano mi specjalnej diety (nie moglam nic gryzc w zwiazku z operacja, tylko przeciery) tylko postawiono jogurty, a ja srednio trawie laktoze (tzn trawie, ale mam potem ogromne bole brzucha, a jak wypije na czczo to mam mdlosci i wymiotuje). kiedy pojawily sie wymioty personelu nie zadbal, aby dac mi jesc, tylko wstrzykiwal leki przeciwwymiotne. do tego niefachowe podlaczanie kroplowek (reka spuchla mi na kilometr) oraz hasla pielegniarek "moze mi pani moze posprzatac pokoj" (?), a tak "niech pani idzie, moze pani cos wywalczy w kuchni dla swojej corki" (tak mowili do mojej mamy), poza tym w kuchni sprzedaja pokatnie niezjedzone przez pacjentow obiady ludziom na zewnatrz.

a w przychodni wszystko jest przypadkowe, lekarze zmieniaja sie tam jak rekawiczki, tyle razy juz slyszalam, jak ludzie bulili za wizyty a tu sie okazywalo, ze wizyta trwala 5 minut, a potem dyrekcja wyrzucala tych lekarzy. jesli jest tam taka rotacja to sie nie dziwie, ze zdarzaja sie takie aparaty. proponuje napisac skarge, co ci zrobia, w zamian ja bym kazala sobie dac darmowy dostep do opieki przez 10 lat Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Isia



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bleee. powinnas to natychmiast zglosic na prokurature i do przelozonych tego faceta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group