Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

MOja przypadlosc.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kass18



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 1:42 pm    Temat postu: MOja przypadlosc. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam 20 lat. Odczuwam dziwne rzeczy. Mrowienie i oslabienie kończyn, uczucie bycia pijanym, ciagniecia do tylu, lekkie zatykanie cos jak dusznosci. Wszystko to sie dzieje przy chodzeniu, gdy siedze jest dobrze.

MIalem robione badania na serce; hollter, echo, ekg. Alergolog. Krew mocz. Tarczyca TSH.

Wykryto u mnie refluks zoladkowy, ktory daje typowe objawy.

Czy moje pozostale przypadlosci moga byc zwiazane z refluksem?? To troche dziwne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym raczej wysłała Cię do neurologa. takie objawy nie są normalne- a jeszcze nigdy nie słyszałam, że wywołuje je refluks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kass18



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem badany przez neurologa takze- 2och roznych Szpitalnego( poznan kurlandzka) i w placowce gdzie pracuje moja matka- Poznanski Enelmed. Bez zadnych zastrzen. Dodatkowo mialem jeszcze robiony pomiar elektrolitow we krwi. Oczywiscie bez zastrzezen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kass18
Oczywiście,że może.Zaordynowano Ci leki.?(blokery pompy protonowej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kass18



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak przypisano mi Anesteloc. Wydaje mi sie, troche dziwne ze przy chodzeniu moga takie rzeczy dziac sie przez refluks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kass18
Dlatego ja to wiem a Ty nie.Ale skoro się pytasz to widocznie lekarz Ci też to powiedział i miał rację.(Co oczywiście nie obeznanego z medycyną może zastanawiać)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kass18



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wytlumacz mi w jaki sposob zarzucanie tresci pokarmowej, moze miec powiazania z chodem? Jakies logiczne uzasadnienie. Lekarz nie powiedzial mi nic, dlatego szukam odpowiedzi tutaj. Niechce, zeby okazalo sie tak ze lecze refluks a jestem chory na cos innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może,to wydaje się dziwne ale refluks może mieć wpływ na ucho wewnętrzne a w konsekwencji na błędnik błotnisty,który ma wpływ na zmysł równowagi.Uważam,ze leczenie jest prawidłowe.Oczywiście można stosować też i inne leki ale leczenie prowadzi lekarz,który zna całą historię choroby.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group