Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mój organizm jest dziwny. śluz- pomocy!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatka123



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale mi koleżanka mówiła ze mogę być w ciąży bo po okresie to mówi ze sa dni płodne a jak miał wytrysk i zrobilismy to bez zabezpieczeń i teraz nie wiem co mysleć Sad Ale jak mówisz ze nie powinnam być to sama teraz sie pogubiłam z tym wszystkim Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozesz byc jesli ci sie cykle lubia skracac. Jesli stosunek mial miejsce 4 dnia cyklu to musialabys miec okres co 24 dni aby moc mowic o ryzyku ciazy....

Po okresie mozna zajsc w ciaze owszem ale wszystko zalezy od dlugosci cyklu. Nie panikuj. A na nastepny raz sie porzadnie zastanow...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papatka123



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To o co w tym chodzi cykle ? że czyli mogła bym zajsc w ciąże tak ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziecko to ty zabierasz sie za seks nie wiedzac co to sa cykle!? Matko boska... to było na biologii ... ile ty masz lat!?

Dziecko .... Dlugość cyklu jest to ilosc dni liczac od pierwszego dnia miesiaczki do wystapienia nastepnej miesiaczki.

Dziecko ty sie do nauki zabierz a nie za seks Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group