Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

modzel na nodze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nobody



Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 7:49 pm    Temat postu: modzel na nodze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam pewien problem, mianowicie mam na nodze modzel. niestety wizyte u lekarza 15.08 bo wczesniej mnie nie bedzie w domu gdyz bede na zawodach sportowych. mam go na duzym palcu u nogi i jest jeden wiekszy i do okolo zrobilo sie kilka mniejszych:( czy to jest szkodliwe i czy cos mi grozi w zwiazku z tym ze jest ich wiecej? czy powinienem do lekarza pojsc jak najszybciej czy moge poczekac? one z dnia na dzien robia sie wieksze i zaczynam sie troche obawiac o palec.
prosze o szybka pomoc.
serdecznie pozdrawiam


---edit by Wind_of_hope---
Prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem. Tytuł zmieniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli to modzel, to możesz spróbować sobie nakleić (tylko nie wiem, czy na palcu Ci się to uda) takie specjalne plastry na odciski, które się odkleja po kilku dniach. ale jak wrócisz, to powinieneś iść do specjalisty, bo pewnie będzie Ci musiał to usunąć.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group