Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mocno rozcięta warga

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smickey



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:42 pm    Temat postu: Mocno rozcięta warga Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako że to mój pierwszy post chciałbym się przywitać i odrazu przechodzę do rzeczy: Podczas treningu koszykówki dostałem dość mocno (na prawdę bardzo), z łokcia w lewy policzek, na początku w sumie nie bolało, ale teraz (tzn po 2-3 dniach), mam rozcięcie dolnej wargi i górnej, gdzieś na poziomie kła. Nie ukrywam że wolałbym uniknąć jakiegoś szycia czy podobnych historii, czym więc mogę to traktować aby rozcięcia sie goiły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smickey
Szkoda że nie piszesz jak głęboka jest rana czy to tylko rozcięcie.
Maść propolisowa,Maść nagietkowa,Krem ochronny z witaminą A,Homeoplasmine,Bepanthen Plus.
Sadzę ,że wystarczy
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smickey



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie piszę jak głeboka jest rana, bo jakoś nie umiem tego ocenić, a odchylenie ust w taki sposób żeby to zobaczyć jest tak bolesne że nawet wole nie probować... dziekuje za odpowiedźWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group