Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mięsień piszczelowy przedni - boli

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hamann666



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 12:27 am    Temat postu: Mięsień piszczelowy przedni - boli Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem, podczas biegania czy tez szybkiego chodzenia, po krotkim czasie (jakies 800m) zaczyna bardzo bolec mnie miesien piszczelowy przedni, dzieje sie to tylko z prawa noga, lewa tez troszke boli ale minimalnie, przeszkadza mi tak naprawde tylko ten jeden, niewiem czemu sie tak dzieje, nie zaleznie od tego czy biegam regularnie czy tez robie sobie odpocznyek kilka dni ona za kazdym razem boli. Po skonczonym joggingu, jest bardzo napiety i opuchniety, po jakichs 15min wszystko wraca do normy. Niestety to calkowicie odbiera mi szanse pobiegania, co mam zrobic, sa jakies masci na to, czemu tak sie dzieje?

PS 8 lat temu mialem zalozony w tym miejscu wyciag ortopedyczny, czy to moze byc cos z tym zwiazane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to być właśnie od tego urazu. Na twoim miejscy poszedłbym do lekarza a wtedy dostaniesz jakąś ODPOWIEDNIĄ maść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hamann666



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A do jakiego lekarza?? pierwszego kontaktu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej, bo trudno mi powiedzieć, nie wiem jak to wygląda i gdzie z tym od razu iść. Dostaniesz skierowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mischief



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tuliszków
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo z przetrenowania , po prostu zbyt intensywnie trenowałem zbyt duża dawka jak dla moich mięśni (przebiegłem za dużo) i po kilku dniach nabawiłem się tego, pomógł mi żel na żylaki Lioton, ale po prostu go miałem pod ręką a on tak fajnie chłodzi i użyłem go z zamiarem uśmierzenia bólu. Wydaje mi się że powinieneś porządnie odpocząć,ja dałem sobie spokój z wysiłkiem na około 3-4 dni, jedździłem rowerem jedynie gdyż to nie powodowało bólu, to uczucie gdy mięsień się tak niebezpiecznie napina jest okropne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hamann666



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nic z przemeczeniem, robilem sobie odpoczynek nawet 2 tyg. i nic dalej boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group