Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

MERIDIA czy ZELIX? co wybrac, co lepsze?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_koza



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 4:30 pm    Temat postu: MERIDIA czy ZELIX? co wybrac, co lepsze? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałabym schudnąć, jestem gruba i tłusta Sad a aktualna waga to 62 kg a cel 53kg-55kg
Stosowałam rożnych metod diet, i ćwiczeń ale to nic nie daje. A wiec musze teraz sięgnąć po tabletki. Słyszałam o tabletkach Meridia i ZELIX.
Podobno Można schudnąć dosyc Dużo. Ale nie jestem pewna czy sa skuteczne tak dokonca. Może moglibyście mi cos głębiej o nich powiedzieć, jakie mogą być skutki uboczne, powikłania.. i jak szybko zażywając je uzyskam taka wagę. I czy wyjdą mi rozstępy po szybkim rzuceniu wagi przez te tabletki.
Proszę napiszcie mi czy wam one tez cos pomogło i przez ile je braliście, słyszałam również ze potem trzeba trzymać ścisła diete bo jak nie to można przybrać 2 razy wiecej niż się schudło.
To prawda?

Proszę o konkretne odpowiedzi bardzo mi na tym zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to to samo. polecam ten temat:
http://www.biomedical.pl/forum/meridia-na-odchudzanie-vt4156.html

i poważne zastanowienie się

ten temat zamykam
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group