Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

medycyna estetyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agus1234



Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 7:36 pm    Temat postu: medycyna estetyczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, zamierzam sobie zrobic laserologie. Mianowicie chodzi o lekkie przebarwienia na skórze, niby nie mam przez to jakiś kompleksów, ale nie wygląda to dobrze. Nigdy wczesniej nie robiłam operacji plastycznych, wiec szukam dobrego chirurga plastycznego, który podejmie się tego wyzwania :)Najlepiej we Wrocławiu. Na oku mam narazie to - https://lukaszmichalak.pl/laseroterapia/usuwanie-przebarwien/ . Czy ktoś z Państwa korzystał ? Jeżeli tak to proszę o opinie. Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mlodamama21x



Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejszy zabieg na przebarwienia to cosmelan, szczerze polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tryni



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mojej twarzy także pojawiły się przebarwienia i nie dało się ich wyeliminować żadnymi kremami. W końcu postanowiłam umówić się na konsultacje w gabinecie Qclinique. Zabieg który wykonano u mnie to https://www.qclinique.pl/zabiegi/reti-power2-vc . Przywrócił mojej skórze jednolity koloryt, przebarwienia znacznie się rozjaśniły. Jest to zdecydowanie godny polecenia gabinet i myślę, że warto przyjechać tu nawet z dalszej miejscowości bo usługi są tego warte, pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juleczka15



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie najlepiej sprawdizły się zabiegi laserem, które wykonałam u dr Pabiańczyka. Korzystała również z podobnej opcji w zakresie pajączków na nogach, które zniknęły jak ręką odjął
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ews-34



Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zabiegi medycyny estetycznej, a w szczególności te poważniejsze, wchodzące już w chirurgię plastyczną, to najlepszym specem w Krakowie jest dr Boligłowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janek25



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdza się dr Pabiańczyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rezolutna_dziewczynka



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam problem z blizną ale postanowiłam spróbować jeszcze z plastrami na blizny używałam ich po operacji żeby zmniejszyć blizny jake miałam i teraz sama mam problem żeby znaleźć to miejsce gdzie była blizna, bo jest tylko taka jasna kreska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Selia



Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu interesuję się ginekologią estetyczną i jestem w czasie poszukiwania kliniki, która wykona dla mnie pewien zabieg. Co moglibyście powiedzieć o https://medifem.pl ? Czy ktoś z was kiedyś korzystał z ich usług? Jeśli tak to można o jakieś opinie prosić. Możecie również przesłać inne kliniki jeśli znacie. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 10:18 am    Temat postu: Re: medycyna estetyczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agus1234 napisał:
Witam, zamierzam sobie zrobic laserologie. Mianowicie chodzi o lekkie przebarwienia na skórze, niby nie mam przez to jakiś kompleksów, ale nie wygląda to dobrze. Nigdy wczesniej nie robiłam operacji plastycznych, wiec szukam dobrego chirurga plastycznego, który podejmie się tego wyzwania :)Najlepiej we Wrocławiu. Na oku mam narazie to - https://lukaszmichalak.pl/laseroterapia/usuwanie-przebarwien/ . Czy ktoś z Państwa korzystał ? Jeżeli tak to proszę o opinie. Pozdrawiam Very Happy

Kosmetyczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 12:35 pm    Temat postu: Re: medycyna estetyczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rezolutna_dziewczynka napisał:
Miałam problem z blizną ale postanowiłam spróbować jeszcze z plastrami na blizny używałam ich po operacji żeby zmniejszyć blizny jake miałam i teraz sama mam problem żeby znaleźć to miejsce gdzie była blizna, bo jest tylko taka jasna kreska.

Super

Dodano po 14 minutach:

agus1234 napisał:
Witam, zamierzam sobie zrobic laserologie. Mianowicie chodzi o lekkie przebarwienia na skórze, niby nie mam przez to jakiś kompleksów, ale nie wygląda to dobrze. Nigdy wczesniej nie robiłam operacji plastycznych, wiec szukam dobrego chirurga plastycznego, który podejmie się tego wyzwania :)Najlepiej we Wrocławiu. Na oku mam narazie to - https://lukaszmichalak.pl/laseroterapia/usuwanie-przebarwien/ . Czy ktoś z Państwa korzystał ? Jeżeli tak to proszę o opinie. Pozdrawiam Very Happy

Poszukaj w necie.

Dodano po 1 godzinach 35 minutach:

agus1234 napisał:
Witam, zamierzam sobie zrobic laserologie. Mianowicie chodzi o lekkie przebarwienia na skórze, niby nie mam przez to jakiś kompleksów, ale nie wygląda to dobrze. Nigdy wczesniej nie robiłam operacji plastycznych, wiec szukam dobrego chirurga plastycznego, który podejmie się tego wyzwania :)Najlepiej we Wrocławiu. Na oku mam narazie to - https://lukaszmichalak.pl/laseroterapia/usuwanie-przebarwien/ . Czy ktoś z Państwa korzystał ? Jeżeli tak to proszę o opinie. Pozdrawiam Very Happy

Nie korzystałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group