Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Medycyna Chińska - wykład

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laurencja79



Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 4:08 pm    Temat postu: Medycyna Chińska - wykład Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem nowa, ale mam nadzieje, ze trafiłam na dobre forum:)
Chciałabym się dowiedzieć, czy warto iść na tego typu wykład? Nie wiem, czy mogę podać szczegóły, bo nie chce rzucać spamem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli masz możliwość to idź na wykład:) wtedy się przekonasz czy było warto Smile w tej chwili ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie dlatego, że każdy wykład prowadzony jest inaczej. i dopiero po nim możesz zweryfikować czy był przydatny oraz czy podawane informacje były zebrane rzetelnie czy nie Smile
ja chętnie poczytam o Twoich wrażeniach z niego oraz o tym czego się dowiedziałaś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jaroslaw_J



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem ostatnio na takim wykładzie poświęconym metodom medycyny naturalnej Chin i Tybetu. Jeżeli chcesz to chętnie podzielę się informacjami. Napiszcie na jaroslawjac@o2.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clf.



Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Profesjonalnie zajmujemy się jedną z form chińskiej profilaktyki zdrowotnej:
Tai Chi i Qigogniem. Dlatego, że qigong (gimnastyka wywodząca się z kung fu) to obok akupunktury, masażu i ziołolecznictwa, jest jednym z czterech "filarów" tradycyjnej chińskiej medycyny.

Profesjonalnie - bowiem jesteśmy największą i najstarszą w Krakowie szkołą chińskich sztuk walki oraz metod zachowania zdrowia. I chętnie odpowiemy na pytania.
A do końca stycznia mamy zniżkę 20% na zajęcia - chętnie więc też zaprezentujemy.
[zakaz reklamy na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group