Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mdłości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anita89



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 08, 2014 10:00 pm    Temat postu: mdłości Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, po zjedzeniu czegoś z cukrem lub wypiciu nawet herbaty z cukrem dostaje mdłości i robi mi się niedobrze. Również swedzi mnie całe ciało w szczególnosci brzuch, drapie się nawet w nocy. Morfologia mam ok. Nie wiem czym to może byc spowodowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 10, 2014 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, a robiłaś jakieś badania na poziom cukru? Bo skoro chodzi o mdłości wywołane cukrem to tutaj trzeba szukać przyczyn i problemów... może ktoś w rodzinie miał jakąś cukrzycę? Takie badania na poziom cukru powinny pomóc, bo jak widać problem leży tylko i włącznie w nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anita89



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 10, 2014 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badano mnie kiedys pod katem cukrzycy cukier byl w gornych granicach normy.Jednak ostatnio nie robilam badania rowniez choruje na jaskre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group