Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masturbacja-Brak okresu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ankaaa14



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:23 pm    Temat postu: Masturbacja-Brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej od jakiegos czasy się masturbowałam i spóźnia mi się okres co może być jego przyczyna czy już go moge nie miec i czy muszę isc do ginekologa. Okres dostałam w wieku13 lat i miałam go 2 miesice pozniej byla przerwa 8 miesieczna dostałam lipcu tego roku kolo 16 .... Co mam zrobić ?
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, jestes młoda i od niedawna miesiączkujesz, twój cykl jeszcze jest nieustabilizowany i napewno będziesz miała miesiączki. Jeżeli długo nie będzie sie pojawiała możesz iśc do ginekologa, ale jak sądze nie masz 16-18 lat więc prawdopodobnie musiałabys iśc z jednym z opiekunów
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:59 pm    Temat postu: Re: Masturbacja-Brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ankaaa14 napisał:
Hej od jakiegos czasy się masturbowałam i spóźnia mi się okres co może być jego przyczyna czy już go moge nie miec i czy muszę isc do ginekologa. Okres dostałam w wieku13 lat i miałam go 2 miesice pozniej byla przerwa 8 miesieczna dostałam lipcu tego roku kolo 16 .... Co mam zrobić ?

tak jak wyżej..
nie powinnaś się niczym przejmować.. Twoja masturbacja nie ma nic wspólnego z okresem Wink wszystko będzie dobrze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group