Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Maść

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marina



Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 5:24 pm    Temat postu: Maść Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mm takie pytanie stosuje masc "neo-capsiderm", glownym jej skladnikiem jest kapsaicyna i na masci widnieje ostrzeżenie ze preparat nie moze byc stosowany dluzej niz 2 dni gdyz moze spowodowac uszkodzenie nerwow czuciowych, czy to prawda jest ??? Masc jest dostepna bez recepty wiec jak to mozliwe ze bylaby az tak niebezpieczna???? Ja ja zastosowalm tylko 1 raz poprostu boje sie stosowac dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja własnie stosuję ta maść i na początku bardzo mnie szczypało podczas stosowania i zrobily mi sie małe ranki!! Moj chłopak ostatnio ją stosował i zeby szybko mu przeszlo to nalozyl duza ilośc masci co spowodowało ze nie miał takiego jka zwykle czucia w rece. W jakims stopniu ta masc jest bardzo silna!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marina



Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anetka a ile razy twoj chlopak sie ta mascia smarowal??? A ile razy ty? Ja smarowalam tylko 1 raz i tez sporo nalozylam, jutro ide do farmaceutki spytac sie dokladnie czy moze ona zaszkodzic. Hmmm..... czyzby sprzedawali szkodliwy lek?? i to bez recepty, jestem sceptycznie nastawiona do tej masci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hamann666



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 3:42 pm    Temat postu: Maść Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z bolącymi mięśniami. To nie są zakwasy bo boli po długim wysiłku. Może są nadwyrężone. Bolą mnie te na piszczelu z przodu (nie wiem jak sie nazywają). Po kilku dniach biegania zaczynają boleć są mocna napięte wydaja się wręcz spuchnięte. Jaką maści proponujecie, co to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze to sciegna ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina1324



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 10:37 am    Temat postu: przerwa w stosowaniu maści przeciwgrzybiczej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz przepisał mi maść, ale dopiero w aptece powiedziano mi, że należy ją przechowywać w lodówce. Więc teraz się zastanawiam bo wyjezdzam na urlop, czy brać ją ze sobą? Nie będę miała dostępu do lodówki. Co będzie lepsze? Zabranie ze sobą lekarstwa i kontynuowanie leczenia? Biorę tą maść dopiero parę dni, a leczę się już prawie rok i chciałabym widzieć jakieś efekty leczenia. Czy może odstawić tą maść na te 10 dni, bo przechowywanie tej maśći w upale może przynieść odwrotny skutek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli masz możliwość pójścia ponownie do lekarza, to tak byłoby najlepiej - mogłabyś poprosić o jakieś inne leki na grzybicę. generalnie nie powinno się przerywać kuracji, ale jak jest taka sytuacja, to chyba innego wyjścia nie ma. za to możesz w czasie wyjazdu łykać lacibios femina aby uzupełniać dobrą florę bakteryjną.
jeszcze wpadłam na taki pomysł, żeby przechowywać tą maść w termosie. schłodzić termos i wrzucić tam kostkę lodu, tubkę z maścią w jakiś mały pojemniczek i do termosu Very Happy nie wiem, czy by poskutkowało, ale można spróbować Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina1324
maść przeznaczoną do trzymania w lodówce trzeba tak przechowywać. inaczej może Ci zaszkodzić bardziej niż pomóc.
więc albo spróbuj pomysłu emilki albo idź ponownie do lekarza po jakiś inny specyfik.
możesz też zapytać w aptece co możesz zrobić w takiej sytuacji .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina1324



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odp, ale do lekarza to już raczej nie zdążę pójść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina1324
to może chociaż do apteki? farmaceutki może coś doradzą i możesz też zapytać o przechowywanie maści w termosie z lodem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group