Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masaże

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buc



Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 8:46 pm    Temat postu: Masaże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam problem z bólem pleców, lekarz zapisał mi leki przeciwbólowe. Niestety bóle powracały, aż do momentu aż nabyłam mate do masażu medivon. Mata zadziałała rewelacyjnie i powiem szczerze że ból został zredukowany do minimum. Właściwie już wogóle mnie nie boli. Jest niedroga ale bardzo wydajna Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalena Konopacka



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 2:05 pm    Temat postu: Masaże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mate Medivon mam już 2 lata. Jestem z niej bardzo zadowolona bo mata profesjonalnie i fachowo masuje moje plecy. Jest też bardzo poręczna i mogę tą mate wszędzie ze sobą zabrać. W ten sposób ciesze się urokiem
masażu kiedy tylko chce. Dla tego polecam mate masującą Medivon każdemu kto chce zadbać o swój kręgosłup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MarekN



Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście korzystać z maty do masażu perełkowego. Połączenie masażu powietrznego z kąpielą. Podobno to doskonały sposób na bóle pleców jak i ogólny relaks i rozluźnienie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreciamama



Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na masaże trzeba sobie rezerwować dużo czasu - nie kazdy moze sobie na to pozowlić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group