Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

masaż, piersi?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 9:20 am    Temat postu: masaż, piersi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie, wykupiłam na gruponie masaż odchudzający, po raz pierwszy poddałam sie takiemu zabiegowi, nie jestem zaściankowa, ale czułam sie nieswojo. mianowicie masarzysta kazał mi sie rozebrać do majtek , położyć na kozetce i wykonywał masaż . w pemnym momencie masował mi również piersi .tlumaczył ,że musi bo tam zebrałyby się wszystkie toksyny, czułam sie zakłopotana, brakowało mi intymności. CZY JEGO ZACHOWANIE BYŁO WŁAŚCIWE I NORMALNE?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozpusta i dobrobyt jak widzę! Ńie grzeszyć i tyle!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

simian raticus odłóż narkotyki.

Co do zachowania raczej nie, jakbys zlozyla skarge mialby chłop problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze mogals nie zdjac stanika, co za problem odmowic. mysle tak samo jak hallowen.
a najlepiej tam zapytac kogos , albo innego masazysty, bo cos mi sie wydaje ze facet chcial sobie pokoystac, a ze ludzie nie zorientowani ik nie odmawiaja to co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czemu nie zapytałaś, nie porozmawiałaś z przełożonym masażysty??? A może w piersiach miałaś najwięcej toksyn (taki mały żarci).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no to jakiś żart.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
konwalijka



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 12, 2013 12:16 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli to nie był bezpośredni masaż klatki piersiowej, bądź masaż drenujący. Masażysta powinien poinformować i zapytać o zgodę na masaż piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group