Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masa

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyca*



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lost
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 2:58 pm    Temat postu: Masa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem niedoswiadczonym chudym czlowiekiem i chcialbym sie dowiedziec jak moglbym nabrac masy..Waze okolo 60 kg mam 17 lat wzrost okolo 187cm.

Interesuje mnie dieta na moją wage + trening jaki musze przeprowadzac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej było by gdybyś udał sie do jakieś dobrej siłowni, czy fitnesclab'u gdzie ludzie znający sie na tym są wstanie zaproponować Ci odpowiednie ćwiczenia do wieku, fazy rozwoju twojego organizmu oraz w miare sensowną diete zależną od twojego trybu życia.

Nie polecam jednak szemranych miejsc gdzie jedyne rozwiązane to odżywki i inne "super" specyfiki które wszystko robą za Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyca*



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lost
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odżywki mnie nie interesują , poprostu jestem chudy i sam sobie sie nie podobam , wiesz o co chodzi..chuderkal..chce poprostu przytyc pare kilo ,zeby nie wygladac jak kosciotrup ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie może najpierw poradzić sie dietetyka. On powinien wiedzieć czy chodzi tutaj o diete czy może o coś innego.

A ćwiczenia w zdrowych granicach nigdy nie są złe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group