Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam pytani co do tabletek zwiekszania libido u kobiet:)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qwe32



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mieć dziecko i chcesz żeby było bezpieczne to najlepiej zastosuj Libidizer Link usuwam ---> REGULAMIN / nowicjuszka. Genialny żel, w 100% bezpieczny dla zdrowia i dodatkowo wspiera higienę i ochota na seks coraz częstsza i silniejsza, sama stosowałam ten lek i jestem bardzo zadowolona, w tej chwili jestem w 5 miesiącu ciąży i wszystko przebiega idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelikaa2



Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 6:53 pm    Temat postu: libido Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odnośnie libido -100 u mnie jest podobnie, zupełnie u mnie zanikł pociąg mimo że naprawdę kocham swojego faceta ale z jakiś powodów zupełnie nie mam ochoty na sex. Znalazłam między innymi takie tabletki [zakaz umieszczania linków] tylko teraz pytanie czy warto je kupić, nie chciałabym wydać ponad 100zł na jakiś pseudo tabletki, które w ogóle nie będą działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janeko23
Spamer


Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2014 2:16 pm    Temat postu: Prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam wolę prezerwatywki kupuje z dobrego żródła LINK USUNIETY ---> REGULAMIN / nowicjuszka wiem że nie sa po brzebijane i sperma z nich się nie wydostanie a mi odpowiadają bo używałem durexa to nie byłem zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katia88



Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 4:44 pm    Temat postu: Coś na wrost libudo dla matki karmiącej!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, proszę pomóżcie mi! Nie mam wogle ochoty na seks z moim mężem i przez to się kłócimy. Moja córeczka ma prawie dwa latka i przychodzi jeszcze sobie do piersi tak więc nie wiem co bym mogła brać na wzrost libido żeby jej nie zaszkodzić i żeby mąż był zadowolony Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 8:41 pm    Temat postu: Re: Coś na wrost libudo dla matki karmiącej!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katia88 napisał:
Moja córeczka ma prawie dwa latka i przychodzi jeszcze sobie do piersi tak więc nie wiem co bym mogła brać na wzrost libido żeby jej nie zaszkodzić i żeby mąż był zadowolony Sad

Odstaw dziecko od piersi, wtedy na pewno mu nie zaszkodzisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A bierzesz jakieś pigułki? Może to kwestia hormonów? Pigułkami można to wyrównać, ale musiałabyś porozmawiać z lekarzem i się przebadać. Odpowiednia tabletka może również pomóc w kwestii libido. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katia88 - id do lekarza ginekologa t pierwsza podstawowa sprawa. Tabletki moga pomóc a przy karmieniui piersiá sá tabletki ktore mozna brac typu limetic, wiec to akurat nie jest problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 11:04 pm    Temat postu: Re: Coś na wrost libudo dla matki karmiącej!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oktavia napisał:
katia88 napisał:
Moja córeczka ma prawie dwa latka i przychodzi jeszcze sobie do piersi tak więc nie wiem co bym mogła brać na wzrost libido żeby jej nie zaszkodzić i żeby mąż był zadowolony Sad

Odstaw dziecko od piersi, wtedy na pewno mu nie zaszkodzisz...


Popieramw 100 %
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lipowa Dolina



Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno wiele tabletek może pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mart napisał:
katia88 - id do lekarza ginekologa t pierwsza podstawowa sprawa. Tabletki moga pomóc a przy karmieniui piersiá sá tabletki ktore mozna brac typu limetic, wiec to akurat nie jest problem.

Tu nie chodzi o to, że one są jednoskładnikowe ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group