Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seeb



Dołączył: 02 Cze 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 12:20 pm    Temat postu: Mam problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, jestem tu nowy na forum, i mam maly problem
1maja kochałem się z dziewczyną, załozyłem gumkę, wsadziłem kilka razy i gumka pękła, dodam że byłem słabo poniecony, bo penis nie był twardy, więc po pęknieciu dalej już seksu nie uprawialiśmy.

Potem pilem nowe gumki, wiec wieczorem zaczelismy uprawiać seks, znowu miałem miękkiego penisa, i długo nie moglem dojść, wreszcie pod koniec zauwazylem ze z powodu miękiego penisa guma z niego spadła, włozyłem bez gumki pewnie z kilka razy, trudno okreslić, penis nie był twardy, wiec po czasie zrezygnowaliśmy ze stosunku.

Nie było wytrysku w srodku, prejkulatu tez nie, bo mialem suchiego czlonka, nie byl podniecony wiec do wytsryku daleko i prejkulat sie nie wydobywał, ona mowi ze wtedy miała dni płodne, a teraz kilka dni jej się okres spoznia.

Jest jakas szansa na ciązę w takim wypadku?
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group