Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam już tego dosyć !! ;((

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radek17



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:26 pm    Temat postu: Mam już tego dosyć !! ;(( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich moją chciałbym opowiedziec moją historie , zaczne od począdku. Jakieś 4 tygodnie temu poszedłem w upalny dzień z kuzynem palic marihuane po spaleniu kiedy juz wracaliśmy nagle coś mi się stało przez chwilę miałem czarno przed oczami ale po chwili ogatneło mieć cos czego nie potrafię wam dobrze opisać mianowice czułem się jakbym był w jakiść śnie czy coś , każdy dźwięk był dla mnie uciążliwy każdy ruch był dla mnie wielkim wyczynem po dojściu do domu po jakiś 2 godzinach mi przeszło i czułe się dobrze myślałem ze to jest juz koniec jak się okazało myliłem się niecałem 2 tygodnie po tym zdazeniu zapaliłem papierosa uczucie powruciło Sad( ale myślałem ze to tylko chwilowez dnia na dzień było gorzej nie chodziłęm do szkoły wkońcu postanowiłem udać się do lekarza w drodze dopadło mnie to samo czułem się jakbym poprostu nie istniał jakbym nie miał swojej osobistości było tylko moje ciało tal jakbym nie miał duszy tak jak by mnie nie było w tym miejscu gdzie szedłem .
Zrobiono mi badania , lekarz nic nie stwierdził zapisał mi tylko witaminy , troche mi po nich przeszło ale dziś się znou powturzyło szedłem z siostra nagle znów poczułem od kolan w dół jakiś dziwny paraliż (o czym wcześniej nie wspominałem) i taką dziwną nieświadomosć bycia po powrocie do domu postanowiłem napisać ten temat moze ktoś wie co mi jest błagam !!!!!!!!!!!!! Sad( zapomniałęm dodać ze kiedy jestem sam w domu poprostu niewiem kim jestem i jak to jest mozliwe ze istnieje wiem ze to dziwne ale tak tylko potrafie to opisac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to wpływ marichuny na mózg? a jakie badanie lekarz zlecił? moze to jakis stan lękowy?
Powrót do góry
Radek17



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak myślałee ze to wpływ marihuany ale na Boga minęły już 4 tygodnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytałam, ze kiedys koles popalił tego i dostał nagle takiegio lęku i bardzo silnego bólu głowy. Leczył sie u neurologa, brał silne leki pzreciwbólowe i nic to nie dawało. Lekarz kierowali go z tym do psychologa, bo bali sie, ze uzależni sieod leków. Jakie badanie robił lekarz?
Powrót do góry
Radek17



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mnie głowa nie boli a lekarz zlecił badanie krwi ale jakie tam to się nie znam mówił mi ze wszystko jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz miękkie nogi w tym stanie, jakies zawroty głowy, kołotanie serca, robi ci sie gorąco?
Powrót do góry
Radek17



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nogi owszem mam miękkie ale oprócz tego nic tylko to uczucie jak bym niewiedział kim jestem itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[zakaz linkowania na forum]
30 dni, moze Ci przejdzie niedługo
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wywołuje ona u człowieka efekty stopniowo zmieniające się: od niepokoju, nastroju euforycznego poprzez euforię, wesołość aż do omamów i urojeń, a wreszcie zaburzeń przytomności. Tego rodzaju oczekiwane doznania prowadzą do słabszej lub mocniejszej zależności psychicznej. Podobnie jak przy zażywaniu innych narkotyków skutek psychiczny uzależniony jest od wewnętrznego oczekiwania człowieka.

Skutki działania tego narkotyku są dla organizmu człowieka długotrwałe. I tak - po wypaleniu jednego papierosa organizm wraca do normy dopiero po tygodniu. Łatwo więc o wniosek, że nawet sporadyczne sięganie po marihuanowego skręta nie jest obojętne dla organizmu. Wszyscy, nawet okazjonalni zwolennicy marihuany, mogą stać się po pewnym czasie ofiarami prawdziwie groźnych narkotyków. I to jest największe niebezpieczeństwo jakie niesie za sobą marihuana.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oby przeszło bo strasznie się tym martwie nie chcę wychodzic na słońce bo własnie na słońcu jest jeszcze gorzej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group