Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam dosyć publicznej służby zdrowia!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stefankata



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 11:56 am    Temat postu: Mam dosyć publicznej służby zdrowia! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema! Mam 25 lat i mam problem z (prawdopodobnie) neuralgią. Problem się zaczął od tego, że miałem porażenie nerwu twarzowego. Jako tako udało się to zaleczyć, ale został potworny ból… Byłem już w kilku szpitalach, nawet wojskowych. Kazdylekarz mi mówił co innego. Jeden to mnie nawet do psychiatry wysyłał, bo twierdził, że sobie to wymysliłem! Wyobrażacie to sobie? Jak wychodziłem od niego, to zeby się w tej poczekalni nie rozplakac to huknąłem tlko drzwiami… Jeśli znacie jakimś cudem jaiś dobry ośrodek zdrowia, gdzie mogliby mi pomóc, to proszę… błagam, wskażcie mi, gdzie mógłbym się udać…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O rany. Współczuję Ci bardzo Sad wiem, co znaczą nerwobóle, bo miałam sama problemy w odcinku ledźwiowym z nimi… i też lekarze z publicznej nie potrafili mi pomóc. Nie dość, że czekało się do nich Bóg wie ile (teraz też się słyszy, że 20 lat kolejki (sic!), to nic tylko nie żyć i umierać z taką „służbą” zdrowia. Wtedy zrozumiałam, że pozostaje jedynie prywatna wizyta, to wtedy i podejście się do człowieka zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Haemowka



Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda, co mówi koleżanka, ja też, jak chodziłam z NFZu, to nic nie mogłam wskórać i bujałam się od lekarza do lekarza co 3-4 miesiące (wiem, że to i tak krótko). Dopiero trafiłam do [reklama], gdzie mi koleżnaka go poradziła, żeby się tam przejść. Zupełnie inna rozmowa z pacjentem, to pierwsze, co mi się rzuciło w oczy. Nie bylam już traktowana jak osoba, która przyszła zawracac gitarę, tylko lekarze (bo byłam u kilku ich specjalistów), wysłuchiwali mnie z uwagą,robili sobie notatki, dopytywali… pełna profeska. No i odpowiednie badania były robione też na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bingoboy
Spamer


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wtrącę, jeśli wolno Smile sam też byłem podopiecznym tego ośrodka zdrowia. Miałem problemy czysto kardiologiczne i spotkałem specjalistów z długim stażem, ale przede wszystkim nie takich, jak ten stary beton gdzieś w publicznej służbie zdrowia, tylko rozwijający się, i pomimo dojrzałego wieku, bardzo rzutkich i pełni życia. Przy takim lekarzu od razu człowkek czuje się lepiej. Wdałem się z jednym z panów doktorów w dyskusję, to mówił, że on od 1985 praktykuje iże za granicę jeździł nawet na szkolenia. I to jest dla mnie lekarz, który w trosce o pacjenta stale się dokształca… a tak to wcześniej trafiałem na takich co to tylko dyplom i on wszystko już wie…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stefankata



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie takich lekarzy chciałbym ominać. Neurologów też tam mają? Proszę, powiedzcie, że tak.. to przynajmniej da mi jakiś cień nadziei Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Haemowka



Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego, co wiem, to mają jakiś dział neurologii w swoim ośrodku i na pewno mają specjalistów Smile Możesz sobie spojrzeć na przykład na tę stronę [zakaz umieszczania linków na forum] Choć powiem Ci szczerze, ze sama nie korzystalam z pomocy akurat tych specjalistów, to jeśli są tak doświadczeni, mili i profesjonalni w kontakcie z pacjentem, jak kardiolodzy i endokrynolodzy, to możesz walic jak w dym. Na pewno Ci pomogą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stefankata



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Chyba dawno nikt nie dał mi tak pozytywnego kopa, jak Wy w tym momencie. Przez prawie 4 lata nikt nie potrafił mi pomóc, a teraz jest nadzieja Smile Umawiam się z nimi na pirwszy wolny termin i jadę do Krakowa. Kochani, jestem Wam nieopisanie wdzięczny. Pozdrawiam Was ciepło i życzę wszystkiego, co najlepsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesinmas



Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To czas się przestawić na prywatną jeśli tylko Cię na to stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doskonale wiem o co wam chodzi. Ja też jakiś czas temu przerzuciłam się na prywatną przychodnię i jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta. Teraz chodzę do https://multimed.pl/ i szczerze mogę wam polecić to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez nie znosze panstwowej sluzby zdrowia dlatego unikam jak tylko moge, nawet profilaktyczne badania krwi robie prywatnie, teraz jest fajna kampania Droga do zdrowia i mozna sobie wykupic w nizszej cenie pakiet badan przesiewowych, warto skorzystac, dobra okazja zeby sie przebadac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group