Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mały problemik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dziamdzia



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 1:23 pm    Temat postu: Mały problemik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem wiem ze podonychtematów bylo tysiące, ale kazdy mysli zejego przyapdek jest wyjatkowy ,wiec i tak mysle ja Wink
Sama bym si etym nie przejmowala gdyby nie moj chlopak...
Od pczatku wiec, uprawiam regularnie z moim chlopakiem petting Smile
Zażywam talbetki antykoncepcyjne regularnie (oprocz jednorazowych zapomnien) , nie mialam pbezpośredniego kontaktu z jego spermą, lecz on po tym jak wyciera sobie penisa chusteczkami dotyka mnie.. Spóźnia mi sie okres lecz nie sadze ze to wlasniez tego powodu, lecz chcialabym sie upewnicz ze nie ma podsatw do podejrzewania zaplodnienia, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Igor



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 3:07 pm    Temat postu: hmm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalerzy to od Twojego kontaktu z spermą. Nie konecznie ryzyko dotyczy samego wytrysku, poniewarz już wcześniej przed kumulacją możesz mieć z nią kontakt..
Oczywiście ryzyko jest niewielki,jako lekarz nie przejmowałbym się na Twoim miejscu.. Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm Smile Wczesniejszczeog kontaktu raczej nie było Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group