Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mały popęd seksualny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika797



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 8:21 pm    Temat postu: Mały popęd seksualny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Mój facet ma 30 lat ja 28 jestem fajną brunetką, a on nie ma ochoty. Mówi mi, że sex jest już niemodny! W lipcu bierzemy ślub,jesteśmy zakochani, a on nie lubi czy co? Seks uprawiamy ale najpierw musze prosić i marudzić 2 dni.Pomocy ,może parzyc mu zioła,dawać tabletki???
Od razu mówie do lekarza nie pójdzie.A JA UWIELBIAM SEX Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesto takie problemy są spowodowane osobistymi rozterkami,problemami

porozmawiaj szczeże z partnerem - warto też samemu sie przejść do seksuologa - doradzi sposób działania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 7:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koło 30 faceci tak mają Wink pocieszające jest ze koło 40 odmieni mu sie o 180 stopni Razz a tobie o jakieś 90 Wink

Jeszcze będzie czas kiedy ty nie będziesz miała ochoty a on tak Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... może ma jakiś problem z którym sobie nie umie poradzić.
*Może kup sobie jakąś sexi bieliznę, wybryki w łóżku...
A wcześniej tak nie było?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze po prostu macie inne temperamenty:) ja tez tak czasem mam... kocham uprawiac sex, bardzo czesto bym chciala a moj partner wcale taki nie jest... czasami to musze nawet go pozadnie nakrecic zeby mu sie zachcialo:) nie mowie ze nie lubi sie kochac:)po prostu nie ma takiej potrzeby zeby sie kochac tak czesto jak ja bym chciala:) i teraz zauwazylam ze to jego postepowanie ostudzilo moj temperament... wystarczy mi tak czesto jak chcemy obydwoje:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika797



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 1:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za dobre słowo Laughing może faktycznie mamy sporo problemów na głowie, on gnębi je w sobie!
A jeśli chodzi o sexi bielizne to wydałam majatek i nic.
Może sa jakieś leki??? nie mówie tu oczywiście o viagrze
POZDRAWIAM Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:26 pm    Temat postu: problem na lata Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie masz problem. I to duży!
Nie sadze aby coś się zmieniło. Po prostu jak nie kręci , to nie.
Ja widzę to tak, że albo przestałaś mu się podobać, albo twoje zachowania go peszą.
I jeszcze taka mała uwaga, że mężczyzna lubi zdobywać, chodzić, marzyć, a jeżeli mu się to podaje na talerzu i w nadmiarze, oj to może się przejeść.
Trzeba tez rozważyć wariant, ze może mieć kochankę, która jako owoc zakazany go nakręca!?
Co do seksi ciuszków, to gusta możecie mieć rozbieżne, zamiast wyszukanej bielizny, mini bez majtek, prześwitująca bluzka itp..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group