Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Małe jądro w porównaniu do drugiego !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekmacek



Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Opole
PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 9:13 pm    Temat postu: Małe jądro w porównaniu do drugiego !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Piszę w sprawie moich jąder. Mam ukończone 19 lat i rozmiar moich jąder nie podoba mi się. A mianowicie, prawe jądro ma długość 5cm i szerokość 2,5cm, a lewe jądro długość 3cm i szerokość 1,5cm. Nie pokoi mnie ich rozmiar, a szczególnie tego mniejszego. Proszę o pomoc i ewentualne wytłumaczenie. Z góry dziękuję Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli tak było od zawsze a nie że ostatnio jedno się powiększyło, to wszystko ok. jądra u wiekszosci mężczyzn nie sa jednakowej wielkości.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacekmacek



Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Opole
PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Od zawsze tak było. A nie powinienem dla pewności udać się do lekarza w celu przebadania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzilen



Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj nie martw sie czasem tak bywa nic strasznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group