Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mała głowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maria42



Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 9:35 pm    Temat postu: Mała głowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem ze starszym synem (14 lat). Ostatnio zauważyłam, że ma bardzo małą głowę, obwód to coś około 51-53 cm... Ma chyba 173 cm wzrostu i około 58 kg wagi, a głowę bardzo nieproporcjonalną do reszty ciała... zbyt małą... A więc jednocześnie twarz też jest mizerna...

Syn jeździ z mężem skuterem (mieszkamy na wsi) i nawet mieliśmy problem z kaskiem bo wszystkie były za duże. W końcu wybraliśmy najmniejszy rozmiar XXXS i dopiero ten pasuje. Martwię się bo jego rówieśnicy mają o wiele większe głowy. Moje pytanie brzmią:

Do którego roku życia rośnie głowa u chłopców?
Czy jego głowa jeszcze urośnie?
Może powinna pójść z nim do lekarza?

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Maria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyveri



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Główka sie rozrośnie! Nie zaprzepaszczaj jego mózgu za wczasu! Wszystko on ze swoim mózgiem bedzie mózgł zrobic o ile sie mu poszczęści! Sam coś wyczyta lub wypracuje! Bezmózgi mają prawo do życia nawet jak mu to bedzie dane! Nie skreślaj dziecka! Nauczyciele to nie wszystko! Idźcie wszyscy! ja Was kształcić kazę! Studiujcie do końca życia! Ja otworzuyłem Oxford i mam pleczarnie! Jestem szefem POLMLEK'u!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group