Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Łysienie, brak diagnozy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rogozov



Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 8:32 pm    Temat postu: Łysienie, brak diagnozy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem kobietą, od 3 lat nadmiernie wypadają mi włosy. Przynajmniej od 3 lat to zauważam, możliwe, że zaczęło się to wcześniej. I tak. Chodziłam na konsultacje do wielu specjalistów, żaden z nich nie zdiagnozował czynników chorobowych.
1. podstawową morfologię mam w normie
2. hormony żeńskie w normie
3. hormony "męskie" w normie
4. hormony tarczycy w normie
5. ferrytyna i żelazo w normie

- mam stwierdzone alergie, jedną dość mocną, całoroczną
- OB w granicach normy, choć, według mnie, niepokojąco przy górnej granicy (jest wyższe aniżeli mojej 70-letniej babci; mam 22 lata)
- moje mieszki włosowe nie zanikają, rosną mi nowe, słabe włosy, ale wypadają (z cebulkami) zanim w ogóle osiągną jakąś większą długość
- podejrzewam u siebie jakąś chorobę skóry skalpu, mam dwa nieduże ogniska, niewielki świąd
- mało kiedy się stresuję, prowadzę spokojny tryb życia

Wypisałam parę faktów. Może coś mi zasugerujecie. Czasem załamuję się nad tym, że trwa to tyle czasu, a ja nadal nie mam pojęcia co mnie trawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anka ot tak



Dołączył: 31 Maj 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukaj dobrego dermatologa na https://ranking.abczdrowie.pl/
jeśli on nie pomoże to szukaj problemu hormonalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego zdania... zdecydowanie problem jakieś głebsze źródło i w sumie skoro ciągnie się to już 3 lata to nie czekaj dłużej. Zwłąszcza ze widzisz jak włosy lecą to jest najgorsze. No ja nie wytrzymałam i wreszcie zdecydowałam sie na chyba jedną z najbardziej skutecznych metod u Doktora Konrada Lewandowskiego. Mowa oczywiscie o mezoterapii i to tylko tak brzmi - spokojnie, bo jak sobie poczytasz o metodzie tutaj http://drkonradlewandowski.pl/mezoterapia/ to jest to jedna z najczesciej stosowanych metod właśnie w przypadku łysienia. Doktor zastosował witaminy plinest fast dla przywrócenia wiotkości skóry i pobudzenia jej. Oj było to potrzebne. Skóra głowy rzeczywiscie potrzebuje bodźca i same szampony czy wcierki niekoniecznie beda wystarczajace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group