Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

łuszczyca

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kowal28



Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@mandragora zwykły szampon w przypadku łuszczycy nie pomoże, powinieneś się rozejrzeć za jakimś specjalistycznym szamponem, ale najlepiej żeby ci lekaż przepisał coś on poprzez diagnozę dobierze odpowiednie leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kowal28



Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@mandragora ewentualnie możesz spróbować czegoś takiego: link usuwam podobno skuteczne.

Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mandragora



Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kowal28 napisał:
@mandragora ewentualnie możesz spróbować czegoś takiego: link usuwam podobno skuteczne.

Gosia85


Możesz mi przesłać tego linka na priva??? Bardzo będę wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kowal28



Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak się wysyła na priva, chodziło mi o żel Dr Michaels - Scalp& Body Cleansing Gel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kowal28



Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych tematem dermokosmetyków o których pisałem: w sklepie drmichaels pojawiła się możliwosć zakupu startera, tj maści 10g na wypróbowanie i sprawdzenie czy działa. Ogólnie warto spróbować bo te dermokosmetyki nie są tanie ale pomagają - w moim przypadku przynajmniej się sprawdziły ale leczenie łuszczycy to jednak sprawa indywidualna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mandragora



Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ile taki starter kosztuje???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kowal28



Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 14, 2012 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mandragora napisał:
Ciekawe ile taki starter kosztuje???

z tego co piszą na stronce 35 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marzenia3



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety z łuszczycą skóry należy nauczyć się żyć. Jest to jedna z wielu usuwam link Gosia85
Mój syn został zdiagnozowany w wieku 3 lat. W znaczny sposób pomogły mu kąpiele w BALNEUM HERMAL, maść z vit A oraz linomag 20%.
Zgodzę się również z przedmówcami: ile osób z łuszczyca tyle sposobów leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kendry



Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak czytam wszystkie wypowiedzi i zastanwiam się czy sam nie mam łuszczycy. Zastanwiam się co z tym zrobić może wybrać jakąś dobrą klinikę dermatologiczną? Może ktoś może polecić jakąś?
W sieci znalazłem taką stronę: http://www.ekliniki.pl/dermatologia.php tam jest jakiś zbiór klinik dermatologicznych z całej Polski ale którą wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić przychodnię w Twojej najbliższej okolicy. Łuszczyca to nie jest rzadką, niespotykaną,nieznaną chorobą, dlatego dość łatwo ją rozpoznać. Każdy dermatolog to potrafi. Proponuję najpierw potwierdzić czy rzeczywiście to łuszczyca i zastosować podstawowe leczenie a ewentualnie później zacząć biegać po klinikach. Dobrego lekarza można spotkać we własnej przychodni, czasem daleko się szuka czegoś, co ma się w zasięgu ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group