Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Łupież - kiedy to się skończy?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marusia



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łdz
PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 12:02 am    Temat postu: Łupież - kiedy to się skończy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już od kilku miesięcy mam problem z łupieżem, nie pomagają szampony przeciwłupieżowe, ani domowe sposoby - może znacie coś sprawdzonego, co możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, jest bardzo dużo domowych sposobów, jednak - nie każdy może akurat na Ciebie zadziałać, każdy z nas inacze ma uformowane włosy, inne tkanki i właściwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
juska



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam seboradin - do nabycie w aptekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Klaudiusz40
Spamer


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku szampony przeciwłupieżowe i domowe sposoby też nie skutkowały, dlatego udałem się do specjalisty. Odwiedziłem gabinet , który zajmuje się takimi problemami. Łupież był dla mnie tak uciążliwy, że innego wyjścia nie miałem. Na szczęście kuracja się udała i łupież nie wraca. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna i Jerzy



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szampony, no tego jest mnóstwo. Zwróć uwagę na składniki; siarczek selenu, pirytion cynku, dziegieć, dużo lepsze niż siarka, kwas salicylowy. Zresztą szampony przeciwłupieżowe należy cyklicznie zmieniać, gdyż skóra przyzwyczaja się do ich aktywnych substancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elizabet
Spamer


Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnas pojsc do dermatologa zrobi Ci badania i dobierze odpowiednia kuracje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli szampon to tylko specjalistyczne, apteczne. Nie polecam popularnych szamponów drogeryjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też nie wierzę w drogeryjne szampony - lepiej zainwestować w coś specjalistycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ramek



Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja walczę z łupieżem całe życie i do tej pory mam i pewnie będę miał już zawsze. To jest zmora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kokarda



Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 6:21 pm    Temat postu: Łupież Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama stosowałam Pirolam i jestem bardzo zadowolona Smile Miałam zwykły, sypiący się łupież a że często chodzę w ciemnych marynarkach to myślałam, że zwariuję. Bo jak tu się gdzieś pokazać, kiedy na ramionach mnóstwo białego łupieżu. Pirolam zawiera cyklopiroksolaminę, która ma działanie grzybobójcze i grzybostatyczne i świetnie się u mnie sprawdził, po 4 tygodniach nie mam łupieżu. Za jakiś czas zastosuję go jeszcze profilaktycznie. A i jeszcze włosy mi się poprawiły, bo ten szampon zawiera witaminy i proteiny pszenicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group