Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

lokówka na prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 9:48 pm    Temat postu: lokówka na prezent Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pomóżcie, chcę kupić siostrze lokówkę, tylko jaką wybrać? Widziałam fajną w promocji w euro- curl secret, bym miała dla siebie prostownicę bo jest za dopłatą 1 zł Smile myślicie że z tej lokówkki siostra się ucieszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wixnia



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

remington to dobra firma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 7:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jeszcze szukasz lokówki dla siostry czy nie, ale jeśli tak to polecam zajrzeć sobie do sklepu Sferis bo aktualnie mają tam dobre promocje na wiele modeli lokówek:
https://www.sferis.pl/lokowki-3860 - poza tym porównaj sobie ceny ze sklepami stacjonarnymi i zobaczysz, że przez internet bywa o wiele taniej. Ze swojej strony polecam suszarko lokówki Babyliss. Bardzo fajna technologia, poza tym trudno jest się taką lokówką oparzyć.

W sklepie dobrze jest zapisać się do ich newslettera z uwagi na to, ze jak się zapiszesz to dostaniesz zniżkę na zamówienie 10 zł. Zawsze to coś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group