Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lniane plastry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilyoo



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kielce
PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 11:36 am    Temat postu: Lniane plastry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuję lnianych plastrów przyśpieszających gojenie ran.Gdzie można je kupić bo w swoim mieście (kielce) szukałem po aptekach i nie mogłem nigdzie dostać .

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 7:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilyoo
Niestety ale takie plastry są jeszcze niedostępne na rynku.Jedyne co mogę poradzić to kontakt z Prof. Jan Szopa, kierownik Zakładu Biochemii Genetycznej Uniwersytetu Wrocławskiego.
Produkcją zajmuje się Zakład Lniarski „Orzeł“ w Mysłakowicach na Dolnym Śląsku(ale tylko dla potrzeb kliniki)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem , to można zamówić olej na zimno tłoczony i ma identyczne działanie jak te plastrty, w polsce jest tylko jedna firma która robi taki olej i jest to OLeofarm, po za tym mają wiele ciekawych suplementów, na pewno skorzystasz jak odwiedzisz ich stronę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group