Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Listerioza i salmonella a planowanie ciaży

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grazynaaaaa



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 7:20 pm    Temat postu: Listerioza i salmonella a planowanie ciaży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obecnie 18-19 kwiecień przeszłam ostre zatrucie pokarmowe nie wiem czy to nie była salmonella lub listerioza (czesto jadam dania gotowe do podgrzania),bo nie ma u nas laboratorium, które by to badało a lekarz przepisał mi Bactrim forte i Loperamid.
Natomiast z mężem chcieliśmy się starać o dziecko (dni płodne wypadają 28-30.04) Czy powinnam odłożyć próbę zajścia na inny miesią a najpierw zrobić sobie badania krwi i upewnic się czy to była któraś z tych bakteri, czy też zażycie tych leków zabija bakterie i nie bedzie zagrozenia dla płodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group