Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Licówki Kraków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antus



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 12:54 pm    Temat postu: Licówki Kraków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje namiarów na dobry gabinet dentystyczny, gdzie zrobie licówki w rozsądnej cenie, nie chodzi mi o to zeby zaplacic o polowe mniej niz wszedzie bo nie chce ryzykowac ze strace je przy pierwszym posilku, ale po prostu nie chce przeplacic, a nie za bardzo sie orientuje w cenach, mam do zrobienia dwa zęby, dwójka i trójka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to może podejdz do Scandinavian Clinic na Szczepanskim? Jeden z lepszych gabinetow w Krakowie, a ceny moim zdaniem naprawde w porządku, ja za licówke zaplacilam niecałe 1200 zł czyli nawet trochę mniej niż w większości podobnych gabinetów Smile także na pewno nie przeplacisz u nich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrych stomatologów znajdziesz na ranking.abcZdrowie.pl poszukaj tam. Ja znalazłąm tam swojego endokrynologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dżasta535



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawdź może tutaj, https://ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog/krak%C3%B3w Znajdziesz na pewno jakiegoś dobrego specjalistę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto też zajrzeć na stronę http://protomdental.pl/stomatologia-estetyczna/licowki/, gdzie znajdziesz sporo informacji na temat licówek. Sam robiłem u nich taki zabieg i jestem bardzo zadowolony. Mój uśmiech prezentuje się obecnie o wiele lepiej, a wszystko przebiegało sprawnie i bezboleśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group