Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Libido therapy na wzrost libido

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:17 pm    Temat postu: Libido therapy na wzrost libido Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie dziewczyny jakie macie zdanie na temat tabletek wspomagających do antykncepcji. Mianowicie libido therapy samo w sobie nie jest antykoncepcją i nie wpływa a płodność.Jednakże tabletki mają poprawiać spadek libido jaki następuje w trakcie brania tabletek anty....Co o tym sądzicie? Działa czy nie?

No niestety sama widzę u siebie znaczny spadek libido pracy braniu antykoncepcji....
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałaś moze zmienić tabletki anty? Bo czasami zdarza się, że libido spada przy określonym rodzaju środku ale przy innych już nie. Sama miałam spadek libido w trakcie brania microgynonu ale przy yaz już mniejszy.Jesli chodzi o libido therapy to się zastanawiałam nad spróbowaniem bo też odczuwam zanik libido przy anty. Moja koleżanka je polecała. Chętnie jednak poczytam sobie tutaj inne opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brałam jako drugie.Pierwsze były asequrella i moim zdaniem libido therapy jest o wiele lepsze. O ile w ogólne nie odczuwałam efektów działania na libido w przypadku tabletek asequrella, to w przypadku tabletek libido therapy odczuwam znaczną różnicę. Z każdą kolejną tabletką libido wracało do normy, a nawet mogę tutaj napisać, że było mocniejsze Smile Warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bierze te tabletki moja żona.Początkowo miałem problemy ją przekonać do ich przyjmowania.Ba, nawet nie chciała o nich słuchać. Ale W koncu postanowiła sprobować bo jednak sfera seksu jest w życiu małżeńskim wazna i nikt mnie nie przekona, że tak nie jest. No i rzeczywiście poprawa libido zauwazalna i to zdecydowanie na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie brałam tych tabletek, mój gin powiedział że nie pomogą... jak po anty mi spadło libido to zdecydował się po prostu zmienić tabletki. Dostałam belarę i przyznaję że na nich libido mam całkiem ok. Na pewno podskoczyło do góry ja na tych poprzednich, jestem i ja i mąż usatysfakcjonowani w tej strefie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group