Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekkie drżenie dłoni/palców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
człowiek przychodnia



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 8:30 pm    Temat postu: Lekkie drżenie dłoni/palców Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam nie wiem co o tym myśleć, czy mieści się to w granicach normy, czy spowodowane jest używaniem alkoholu, czy może to zaczątki parkinsona albo może jest to na tle nerwowym? Kiedy biorę cukierka, łyżkę, komórkę, folie aluminiową to te przedmioty drżą. Sama ręką nie drży, jedynie palce i dłoń nieznacznie ale niepokoi mnie to jednak. Tyle powiedział mi mój lekarz rodzinny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co piszesz to zbyt mało żeby powiedziec cokolwiek. musisz udać sie do specjalisty.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group