Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

leki przeciwbólowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 10:25 pm    Temat postu: leki przeciwbólowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakie leki przeciwbólowe pomogą na silny ból? te najpopularniejsze to chyba przestały na mnie działać, jestem świeżo po kontuzji i dostaję wariacji, czekam tylko i odmieżam czas zeby tylko wziąc kolejna tabeltkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sobie gardan kup, jest tani i na pewno bez problemu znajdziesz w każdej aptece, na mocny ból tylko to mi pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłam sobie ten gardan, zaczynałam brać od połowy tabletki, tyle fajnie że dosyć łatwo je podzielić. Szybko to działa, nawet mój facet podłapał, bolał go ząb i brał przez parę dni przed wizytą u dentysty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od lat robię zakupy w aptekach internetowych bo jest po prostu taniej i wygodniej. Jedną z moich ulubionych tego typu aptek jest https://www.apteka-leki.pl/ . Warto do nich zajrzeć i się rozejrzeć bo wybór jest bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tyseniaa



Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asne, że można kupić leki przez internet ale jak potrzeba coś na już, to tylko pozostaje apteka. Co do przeciwbólowych to ja już różne przetestowałam i u mnie sprawdza się gardan. Działa nawet na bardzo silny ból np podczas miesiaczki. Gardan mozna kupić bez recepty w zasadzie w każdej aptecve.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanila



Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leki przeciwbólowe to podstawa moje apteczki, zawsze musi być coś w domu, najskuteczniejszy według mnie ibuprofen, dlatego zawsze kupuję https://www.doz.pl/apteka/p125859-Ibuprofen_Forte_DOZ_400_mg_tabletki_powlekane_60_szt._ due opakowanie i wychodzi niedrogo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 9:53 am    Temat postu: Re: leki przeciwbólowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaffka napisał:
jakie leki przeciwbólowe pomogą na silny ból? te najpopularniejsze to chyba przestały na mnie działać, jestem świeżo po kontuzji i dostaję wariacji, czekam tylko i odmieżam czas zeby tylko wziąc kolejna tabeltkę

Popytaj lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group