Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

leki na alergie wziewna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ame-pot



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2012 11:29 am    Temat postu: leki na alergie wziewna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,
Przegladalam forum, ale nie dostrzeglam nigdzie postu o alergii. Alergie uaktywnila sie u mnie w zeszlym roku. Zaczelam mieć wodnisty katar, non stop z husteczkami siedzialam, do tego kichanie seriami. Masakra jakaś. Nos podrażniony. Poszlam do alergologa, zrobilam badania i okazalo sie, ze jestem uczulona na pyłki brzozy. W zeszłym roku brałam zyrtec, ale coś dziwnie sie po nim czułam. W tym roku wybralam sie do innego alergologa i dostałam do stosowania miejscowego allergodil w aerozolu. i na razie jest ok. Nie mam zadnych objawów, a ni też skutków ubocznych.
Mam pytanie do alergików na forum: Jak u Was wygląda branie leków na alergie - tabletki czy lepsze są do stosowania leki dzałające miejscowo?
Jeśli jest ktoś, kto boryka sie z alergią już dłuższy czas to czy mógłby mi powiedzieć jak wygladalo u niego dobieranie leków? Co roku inne? Czy od razu trafiliście na ten dobry?

Z góry dzięki za odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jogobelny



Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pomorze
PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w szczególności zrób sobie test na objawy alergii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group