Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

LEK: Urinal

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:36 pm    Temat postu: LEK: Urinal Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam male pytanko do Was... Czy Urinal moze uczulac?? sa to tabletki ziolowe, kupilam sobie je poniewaz mam kamice nerkowa i czesto przesladuje mnie zapalenie pecherza a Urinal pomaga wyplukiwac bakterie z ukladu moczowego i zapobiega nawrotom zapalenia.
Bralam go 7 dni , po jednej kapsulce dziennie i dostlam uczulenia - wszytsko mnie swedzialo, uczucie jakby po moim ciele chodzily mrowki i do tego czerwone babelki sie pojawily - nie wiem czy to od jedzenia czy od tabletek. Dopiero tabletki na odczulenie, wapno pomogly i uczulenie zniknelo, zastanawiam sie czy to moglby byc Urinal bo w sumie bralam go juz 7 dni i widzialam efekty, pecherz mnie nie bolal i czulam sie dobrze jedynie to uczulenie ktore wyskoczylo Rolling Eyes juz sama nie wiem...
dodam ze jestem uczulona na leki ale nic z tych lekow nie wchodzi w sklad Urinalu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co wydaje mi się że może uczulac. Jest to preparat ziolowy więc pewnie uczulenie na jakieś ziółko...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale wystapilo po 7 dniach?? troche dlugo co??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fakt trochę długo...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze zaczne brac i zobacze czy sa jakies objawy ktore mi niepasuja w razie co mam wapno i tabletki na odczulenie....
czy lepiej nie ryzykowac bo juz kiedys przez uczulenie przestalam oddychac i wyladowalam w szpitalu - po penicyline ale chyba uczulenie na ziola nie sa az tak grozne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz jesli to alergia na jakis skladnik to moze być reakcja dosyć powazna.
A propo leków to ja bralam i biorę od czasu do czasu Ginjal, dla mnie bylo dobry... Tylko sikałam na niebiesko Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja juz jak dostane take pozadne zapalenie pecherza ( krew w moczu, bol podczas sikania ) to wezme 7 dni furaginum i przechodzi ale chcialam tak cos oslonowo i to mi polecili w aptece - 30 tabletek 3o pare zl. kosztowalo Confused a ten Ginjal to co to , nie slyszalam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ginjal tez jest na kamice nerkową, zapaleniach dróg moczowych- ja bralam z powodu czesych zapaleń, też tak jakby osłonowo a polecil mi to urolog. Jest tańszy bo 100 tabletek koszuje okolo 28 zl, więc bardziej sie opłaca.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak sie go bierze?? i czy mnie tez nie uczuli.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja brałam 2 razy dziennie 2 tabletki, pożniej 2 razy dziennie jedna tabletka. Wiesz to jest ryzyk fizyk, albo uczuli albo nie... tego nikt nie wie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group