Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leczenie włośnicy (zakażenie włośniem)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ela1960



Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 12:08 pm    Temat postu: Leczenie włośnicy (zakażenie włośniem) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem tutaj po raz pierwszy i nie mam pojęcia jak wybrać właściwy dział..

Nurtuje mnie pytanie o mojej chorobie, którą mam od długiego czasu- włośnicy. Chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie te pasożyty mogą ulegać śmierci gdy biorę tabletki z abendazolem "Zentel". Czy takie leczenie jest długotrwałe?

Zwapnienia z pasożytami posiadam w okolicach przepony (klatka piersiowa) i kiedy wysilam mięsień, bardzo źle się czuję.

Nie mogę zacząć pracy, ponieważ nie jestem zdolna do jej wykonywania.

Bardzo proszę o porady, ciekawostki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Wink Podoba mi się twój entuzjazm mimo wszystko, jeśli chodzi o samą chorobę to z tego co wiem, leczenie polega głównie na redukowaniu objawów Wink A co do ciekawostek, to może wiesz, a może nie, żeby kupować mięso tylko z najbardziej znanych źródeł, czyli najlepiej masarni Razz Bazary czy sklepy nie są zbytnio dobrym miejscem do ich zakupu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group