Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leczenie naciagnietego miesnia !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawel__16



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 8:00 pm    Temat postu: Leczenie naciagnietego miesnia ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jakis rok temu mialem naderwany miesien posladkowy. Nie wyleczylem go do konca i co mecz mi sie ta kontuzja odnawia. Postanowilem od teraz dac sobie spokoj na jakis czas. I teraz mam pytanie. Co zrobic, aby sie najszybciej wyleczyc? Z gory dziekuje.


----edited by emilka----
prosze w tytułach tematów nie umieszczać wyrażeń typu: pomocy, bardzo proszę o pomoc itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twój wiek? Na pewno skierowanie na badania, prześwietlenie jeżeli będzie to wymagać tok leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawel__16



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

16 lat. Mam nadzieje ze nie potrwa to dluzej niz miesiac ...

mozna powiedziec ze to sie stalo ponad rok temu. Okolo 1.5 roku. I wlasnie nie wiem czy zerwany czy naderwany, bo przyspieszajac z pilka na treningu poczulem trzask w prawej nodze, az mnie ogluszylo. Po chwili usiadlem i nie mialem sily tej nogi podniesc. Choc na drugi dzien kulalem i poszedlem jakos do szkoly. Moj wielki blad byl taki ze nie zglosilem sie wtedy do lekarza i mialem przerwe okolo 5 miesiecy. Nie uzywalem tez zadnych lekow Confused Od tamtego czasu jak sobie usiade na dluzszy czas ta noga cala mnie boli i jak wstaje to musze powoli ja prostowac. Choc jak ja rozruszam to wiadomo, troche lepiej ...



------edited by emilka-----
staraj się nie pisać kilku postów bezpośrednio pod sobą. jeżeli chcesz coś dodać, korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group