Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

LASIK - proszę o opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jantomczuk



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2014 9:59 am    Temat postu: LASIK - proszę o opinie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dowiedziałem się o takim zabiegu jak LASIK. Czytałem że to innowacyjny zabieg, bezpieczny i bardzo skuteczny. Ma pozwalać odzyskać ostrość widzenia i to bardzo szybko. Jeden dzień i od razu można wracać do normalnego życia. Mam pytanie czy to nie są opinie troch ę przesadzone. Czytałem np. na kardiotel że to taka cudowna, wspaniała metoda, ale jak to wiadomo - jak się coś chce sprzedać to sie to przedstawia w samych superlatywach. Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia, albo przeszedł taki zabieg? pomogło? Można od razu wrócić do pracy, np. przy komputerze? Trzeba stosować jakieś dodatkowe leki, okulary, soczewki?
Dziękuję za odpowiedź z góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że artykuły tego typu, które opisują jakieś metody leczenia w klinikach, zwłaszcza w tych konkretnych są nieco "koloryzowane". To jest tak jak w problemie u mężczyzn z łysieniem, gdzie oglądamy setki preparatów, które przywrócą nam włosy na głowie Smile hehe... coś w tym jest ale nie koniecznie musi działać na każdego i w ten sam sposób. Odnośnie tego tematu, hmm... wydaje mi się, że jakiś efekt powinien być, nawet spory, bo inaczej groziła by im odpowiedzialność karna za "fałszywe" informacje. Najlepiej jednak spytać tych, co skorzystali z tej metody Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MinaHarker



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na czym dokładnie polega ta metoda? Mial ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sob Wrz 20, 2014 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak od razu po Lasiku się do zdrowia nie wraca, tzn wraca, ale przed kompem tego samego dnia wygodnie nie popracujesz - trzeba ze 2 tygodnie sobie zostawić takiego zapasu na pełne doleczenie oka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group