Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Łamanie regulaminu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edka13



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 4:13 pm    Temat postu: Łamanie regulaminu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

(...)

temat przenosze w odp. miejsce---edit by Wind_of_hope---


Ostatnio zmieniony przez edka13 dnia Pią Gru 18, 2009 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego tak sie stalo, czekaj cierpliwie napewno pojawi sie tutaj Tosia i wszystko wyjasni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jakim temacie pod jakim nikiem cokolwiek pisałas? ! Tak bedzie latwiej dojsc kto mogl cie zbanować, ale bana od tak napewno nikt ci nie dal i za off topa bana nie dajemy....

Dodano po 1 minutach:

A z tego co wiem to podpadłaś chyba jednemu z modów i pisałaś obraźliwe teksty... to sie nie dziwie ze dostalas bana....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thor Very Happy ja nic na ten temat nie wiem Wink ale tez mi się zdaje, że to przez obrażanie moda.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edka13



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

(...)

Ostatnio zmieniony przez edka13 dnia Pią Gru 18, 2009 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Ci sie nasze forum nie podoba nie musisz tutaj przebywac i zabierac glosu. Musialas niezle przegiac skoro tak to sie skonczylo, bo zaden z modow nie szasta banami na lewo i prawo..... przypominam ze zakladajac konto na naszym forum zaakceptowalas regulamin

Cytat:


I

2 ) Zamieszczanie/używanie słów, określeń i obrazów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe jest karane.

3 ) Nie wolno obrażać innych użytkowników, stwarzać niepotrzebne sytuacje jak i wywoływać kłótni.

II

1 ) Posty muszą być na temat. Inaczej zostaną usunięte.

5 ) Posty pozbawione treści merytoryczej, o charakterze prowokacyjnym, napisane w celu wywołania kłótni i/lub wzajemnej wrogości wśród forumowiczów będą kasowane.


wnioski wyciągnij sama....

Dodano po 2 minutach:

A swoja droga znowu piszesz nie w tym dziale co trzeba :/

Tego typu posty nalezy zamieszczac w dziale "o forum".

Dodano po 1 minutach:

Trzeba miec niezły tupet....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edka13



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

(...)

Ostatnio zmieniony przez edka13 dnia Pią Gru 18, 2009 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze już, o spokój proszę modów i userów.

Widzę że mamy tu konflikt, więc ja się tym zajmę.

Edka napisz co dokładnie pisałaś (do mnie na pw) ja porozmawiam z modami.

Co do regulaminu, cieszę się, że go przeczytałaś, mam nadzieję , że zanim doszło do tej sytuacji.

Co do tematów w nieodpowiednich miejscach...Hyde to hyde, a temat który załozyłaś dotyczy konkretnie problemu z forum i osobami opiekującymi się nim, więc on zdecydowanie powinien się znaleźć w "o forum". Po to zostały te dodatkowe działy otworzone, zeby takie sprawy organizacyjno-postulatowe tam załatwiać.

Oczywiście temat zostanie przeniesiony jak tylko pojawi się mod który się tym działem zajmuje.

I owszem nasza praca polega na tym, żeby przenosić tematy czy posty, ale nie w nieskończoność.

Co do off'a...To jest właśnie rozpoczynanie offtopa...Zwykle na jednym pytaniu nie na temat się zaczyna a później nie może się to skończyć.

Napisz do mnie, ja postaram się te sprawę szybko rozwiązać.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Oczywiście temat zostanie przeniesiony jak tylko pojawi się mod który się tym działem zajmuje.


mowisz - masz Razz

ja nic nie wiem na ten temat Razz co to wogole za kłotnie sa ?!
pewnie ze moderator jest od tego aby pomoc nowemu userowi Smile no ale nie wiem dokładnie o co poszlo wiec nie bede sie wypowiadała Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 2:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaprawdę powiadam Wam- kto jest bez winy niech pierwszy da ostzreżenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group