Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kwasy omega 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciasteczkowa



Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 2:58 pm    Temat postu: kwasy omega 3 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy wam też na początku ciąży ginekolog kazał brać kwasy omega 3? Jak na razie kupiłam sobie te z naturell z 1000mg oleju z ryb, bo były niedrogie i podobno bardzo dobre, oczywiście biorę też kwas foliowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naturell ma też folian, jakby co Wink Jest lepiej przyswajalny od zwykłego kwasu foliowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeden z najlepszych suplementów dla kobiet w ciąży i karmiących to mama dha premium. Zawiera kwasy DHA, pozostałe składniki też w odpowiedniej dawce dziennej m. in. kwas foliowy, jod, magnez. Wszystko w jednym. Tabletki te brałam przez całą ciążę i miałam bardzo dobre wyniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group