Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kwas hialuronowy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kociczka80



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez bylam sceptyczna jeszcze 3 czy 4 lata temu Very Happy mowilam ze trzeba starzec sie z godnoscia hehe Very Happy ale jak czas dopadl mnie to szybko zmienilam zdanie Very Happy bylam u dr Marii Noszczyk, to dermatolog z kliniki Melitus na Żoliborzu i to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć Very Happy bo efekt jest niesamowity
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musiałyby to być niewielkie ilości. Osobiście jestem tego przeciwnikiem. Myślę, że są inne sposoby na to by wyglądać pięknie. Zwłaszcza, że wiele kobiet wyolbrzymia swoje mankamenty. Mężczyźni na to nawet nie zwracają uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dynamical



Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli dzięki takiemu zabiegowi jak np. wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w usta kobieta może poczuć się lepiej sama ze sobą, pewniej, to czemu nie? Ja również byłam przeciwna wszelkiemu ingerowaniu w ciało, ale kiedy poczytałam o tym więcej, nasłuchałam się opinii koleżanek, to nie jest to takie złe. Może sama kiedyś się zdecyduję. Surprised

_____________________________________
http://labocaclinic.pl/kwas-hialuronowy-usta/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowela



Dołączył: 31 Maj 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwasu hialuronowego nie należy się bać, bo pomimo, że jest kwasem, nie wpływa w żaden sposób negatywnie na skórę. Co prawda na zabiegi medycyny estetycznej bym się nie zdecydowała, ale widzę poprawie we wchłanianiu moich kremów i wyglądzie skóry, odkąd zaczęłam go dodawać do domowych rytuałów pielęgnacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwas hialuronowy daje świetne efekty, jakiś czas temu robilam w magicznej klinice powiększanie ust kwasem hialuronowym, efekt super, ja czuję się lepiej bo zlikwidowałam sobie asymetrię ust, cieszę się ze się zdecydowałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group