Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kwas hialuronowy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kociczka80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez bylam sceptyczna jeszcze 3 czy 4 lata temu Very Happy mowilam ze trzeba starzec sie z godnoscia hehe Very Happy ale jak czas dopadl mnie to szybko zmienilam zdanie Very Happy bylam u dr Marii Noszczyk, to dermatolog z kliniki Melitus na Żoliborzu i to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć Very Happy bo efekt jest niesamowity
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musiałyby to być niewielkie ilości. Osobiście jestem tego przeciwnikiem. Myślę, że są inne sposoby na to by wyglądać pięknie. Zwłaszcza, że wiele kobiet wyolbrzymia swoje mankamenty. Mężczyźni na to nawet nie zwracają uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2