Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kwas foliowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 10:28 pm    Temat postu: kwas foliowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brałyscie kwas foliowy jak karmilyście piersią? wczoraj rozmawiaalm z przyjaciółką która niedawno urodziła drugie dziecko i mówila że ciągle bierze kwas foliowy, sama przygotowuję sie znów do macierzyństwa i nie wiem czy rzeczywiście warto brać i na co to pomaga? coś jeszcze z witamin brąłyście po ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kwas foliowy nie tylko w ciązy się przydaje, ostatnio się zdziwilam bo neurolog mojej mamie 60+ zprzepisał kwas foliowy, a ja myslalam ze to tylko dla cięzarówek, biorę mama dha premium tam jest tego kwasu duża dawka w tej bardziej przyswajalnej formi, tego kładnika nie da się przedawkować a i w ciąży i po jest na niego duże zapotrzebowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie bralam, ale nie myslalam o ciąży kiedy karmiłam piersią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mama dha premium mi ginekolog zalecił aż do końca karmienia piersią, bo w tym okresie też jest olbrzymie zapotrzebowanie maluzka na te składniki i dziecko bardzo intensywnie się rozwija przez peirwsze miesiące życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group