Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kurzajki na żołędziu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek1214



Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 11:12 am    Temat postu: Kurzajki na żołędziu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie...
Niedawno zauważyłem na moim żołedziu małe zmiany naskórne.
Znajdują się one odrazu przy ujściu cewki moczowej, lecz nie bezpośrednio na niej, lecz na żołędziu. Wygląda to jak "zgrubienie" skóry, które ciągnie się przez jakieś 4 mm a grubość (szerokość) wynosi jakiś 1-1,5 mm.
Przy wzwodzie lub naciągnięciu "skóry" żołędzia te zmiany znikają, widać wtedy tylko malutkie kropeczki, jakby krostki, które znajdują się na dość dużej przestrzeni, jakby naturalne "pofałdowanie" mojego członka.
Zmiany te są nieco jaśniejsze niż sam żołędź, nie są to kalafiorowate narośla, raczej płaskie, minimalnie "wybrzuszone", lecz jak mówiłem przy wzwodzie to wybrzuszenie znika. Przy spoczynku te miejsca są bardziej pofałdowane, wygląda jakby było w nich za dużo skóry...
Dodam, że miałem kurzajki na ręcach, męczyłem się z nimi ok. 2-3 lat, po czym same zniknęły... Czy możliwe że przeniosłem je właśnie tam? Co prawda zmiany te nie wyglądają jak kurzajki na ręcach, są zdecydowanie mniejsze, dużo nie rosną (od maja nie zaobserwowałem żadnych "przerzutów" ani gwałtownego wzrostu)... Z tego co pamiętam to właśnie te niepokojące zmiany mam od dość dawna, ale jakoś nigdy na to nie zwracałem szczególnej uwagi... myślałem że to poprostu taki mój wytwór i już. Jak długo to mam, nie jestem w stanie powiedzieć... zainteresowałem się tym w maju i od tamtej pory przygladam się tym zmiana.
Są one niebolesne, nie ma także zaczerwienienia, nie są to mocne "zgrubienia" lecz coś o "konsystencji" mojego żołędzia.
Czy jest możliwe również to, że np. są to blizny? Że gdzieś w spodniach czy podczas snu przycisnąłem czy obtarłem?
Patrzyłem na zdjęcia kłycin i jakoś nie za bardzo pasują do mojego problemu... wiem że jest wiele typów, lecz żadne zdjęcie nie wyglądało tak jak mój problem Sad
Aaa no i na koniec dodam, że mam 16 lat i ostatnio zauważyłem "wzrost" mego przyjaciela, zachodzi w nim dość dużo zmian, od prosaków z którymi również się najadłem strachu po inne duperele...
Nigdy nie odbyłem stosunku z żadną dziewczyną, zarówno analnie jak i oralnie...

Pozdrawiam serdecznie i prosze o pomoc.



trochę uściśliłam tytuł tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group