Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kurs makijażu Dolnośląskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 7:38 am    Temat postu: Kurs makijażu Dolnośląskie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wybrac się na kurs makijażu. Polecicie coś w Dolnośląskim? Ewentualnie może być Małopolskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zapisanie sie do Lukomades w Gliwicach. Sama tam chodziłam i jestem zadowolona:
kurs prowadzony przez doświadczone osoby pracujące w zawodzie
uzyskałam tam wiele informacji, o wiele wiecej niż na kursach online czy na youtubie
poza tym dostaniesz certyfikat MEN
Sama jestem obecnie po studiach kosmetologicznych ale jeśli mam być szczera to taki kurs dał mi o wiele więcej niż studia..... https://lukomades.pl/kurs-makijazu-i-wizazu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group