Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kulka za uchem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
syla26



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 9:38 am    Temat postu: kulka za uchem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze o pomoc na forum,bo nie wiem czy wybrac sie z tym do lekarza,moze to nic takiego.Mam za uchem dziwna kulke wyglada na to jakby kosc nabrala wiekszy rozmiar z jednej ze stron jak dotykam to mnie to boli ale nie przeszkadza tylko niepokoi.Jesli jest osoba ktora moze mi cos doradzic byla bym wdzieczna.
Goraco pozdrawiam:)

przeniosłam do odpowiedniego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

syla26 byc moze zrobil ci sie "pryszcz". Poczekaj pare dni jak nie zniknie to mozesz to pokazac rodzinnemu lekarzowi co o tym sadzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla26



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To napewno nie jest pryszcz i mam to od dwuch miesiecy nie wiem od czego to jest uzaleznione ale czasami mi to poprostu dokucza.Bardzo dziekuje za rade moze jeszcze poczekam z pojsciem do lekarza.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też takie miałam kulki za uchem a nieraz nawet i w uchu. Lekarz przepisał mi maść Vratizolin i znikła po około 3 czy 4 dniach.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group