Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ksylitol

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niezla-laska



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 3:42 pm    Temat postu: Ksylitol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłam taką ciekawą stronę o ksylitolu: usuwam z wiadomych względów Gosia85 Zastanawiam się nad zakupem. Czy ktoś go używa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hania_78



Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosuję ksylitol już od kilku lat i śmiało mogę polecić. Jak się zastanawiasz to się nie wahaj, kupuj. Naprawdę warto! Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niezla-laska



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź. Zdecydowałam się na zakup ksylitolu i jestem bardzo zadowolona Smile Okazało się, że nie zmnienia smaku napoju, a tego się najbardziej obawiałam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
_kuba



Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 9:41 pm    Temat postu: stevia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stevia jest spoko. naturalna, bezkaloryczna.
polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia_F



Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również mogę polecić ksylitol. Smakuje prawie tak samo jak zwykły cukier, tylko przy rozpuszczaniu w ustach jest jakby trochę bardziej "mokry" ( ciężko to opisać). Nie dość, że nie podnosi insuliny we krwi to jeszcze działa antybakteryjnie. Mi pomaga na poranne drapanie w gardle - wystarczy, że przed snem wezmę trochę i rozpuszczę go w ustach Smile) Jego jedyną wadą jest niestety cena Sad((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group